T-LED Mikrovlnné pohybové čidlo 06823

T-LED Mikrovlnné pohybové čidlo 06823

T-LED Mikrovlnné pohybové čidlo 06823 od přední společnosti T-LED lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. T-LED Mikrovlnné pohybové čidlo 06823 - zboží máme ted u nás za 280 Kč

280 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

T-LED Mikrovlnné pohybové čidlo 06823.

Radarové pohybové čidlo funguje na jiném principu než běžná PIR čidla. Toto čidlo je vybaveno velmi citlivým a spolehlivým senzorem, který pracuje na principu vysílání vysokofrekvenčních radiomagnetických (radarových) vln. Pokud je pole narušeno pohybem, senzor spustí světlo. Čidlo pracuje i přes dveře, okna, či tenké stěny. U čidla je možné regulovat dosah (2 - 8m), čas, soumrakové nastavení nebo jestli sepne před otevřením dveří, nebo až po jejich otevření.

Čidla, která jsou k dostání v běžných supermarketech či všeobecných elektro-obchodech nedokáží spínat LED světelné zdroje. Čidla, která nabízíme, jsou určena pro všechny světelné zdroje včetně LED.

Čidlo po určité době rozepne, když zaregistruje pohyb, opět sepne. Po vypršení vámi nastaveného časového limitu může dojít k situaci, že budete chvíli po tmě. Pokud chcete aby světlo ve vaší přítomnosti nezhaslo, je vhodné použít infračervené čidlo z naší nabídky.

 

Další vlastnosti: Vstupní napětí 220 - 240V. Vyzařovací úhel 360°. Citlivost PIR čidla 5 - 2000lux. Dosah PIR čidla 2 - 8m. Časové rozpětí PIR čidla 5s - 10min. . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
T-LED Mikrovlnné pohybové čidlo 06823
Výrobce:
SKU:
1100687981230

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Dobré LED.cz najdete skvělé osvětlení oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si světla, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu žárovek, zářivek a LED světel. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Dobré LED.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty.
Vybírejte z nabídky
55435
produktů
396
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Dobré LED.cz