Illuminations Smart LED ovladač pro jednobarevné osvětlení schodiště V5-20

Illuminations Smart LED ovladač pro jednobarevné osvětlení schodiště V5-20

Illuminations Smart LED ovladač pro jednobarevné osvětlení schodiště V5-20 od této spolehlivé značky Illuminations , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Illuminations Smart LED ovladač pro jednobarevné osvětlení schodiště V5-20 zrovna nyní za cenu 3598 Kč

3598 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Illuminations Smart LED ovladač pro jednobarevné osvětlení schodiště V5-20. Smart LED ovladač pro inteligentní ovládání osvětlení schodiště s možností nastavení různých světelných efektů.Řízení spínání při pohybu se schodů dolůŘízení spínání při pohybu po schodech nahoruŘízení spínání při pohybu po schodech více osob oběma směryNastavení spínací prodlevy ( od 0,25s do 5s )Nastavení vypínací prodlevy ( od 10s do 3min )Nastavení režimů v pohotovostním móduRežim - nesvítí nicRežim - svítí pouze krajní světelné bodyRežim - svítí všechny světelné bodyNastavení svítivosti světelných bodů v pohotovostním režimu (od 0 do 50% výkonu světelného zdroje)Funkce stálého svíceníMožnost ovládání z mezipatra ( kromě nastaveného módu stálého svícení )Ovládání jednobarevných LED páskůJednoduchá instalacemax. zátěž na 1kanál 1A (12W při napájení 12V DC)Pro ovládaní jednobarevného LED pásku je potřeba připojit stmívač s potřebným příkonem a pohybová čidla.VIDEO zde:

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Illuminations Smart LED ovladač pro jednobarevné osvětlení schodiště V5-20
Výrobce:
SKU:
55818

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Dobré LED.cz najdete skvělé osvětlení oblíbených značek. Přesvěčte se sami a pořiďte si světla, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentu žárovek, zářivek a LED světel. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Dobré LED.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty.
Vybírejte z nabídky
55508
produktů
396
ověřených dodavatelů
5
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Dobré LED.cz